Labyrinth

Labyrinth Lite Edition 1.4.4

Życie kulką się toczy

Labyrinth Lite Edition to jedna z ciekawszych gier na telefony z systemem Android. Zadaniem gracza jest bezpiecznie przeprowadzić metalową kulę przez drewniany labirynt. Labyrinth znakomicie wykorzystuje akcelerometr. Ruchy urządzeniem symulują przesuwanie stołu, po którym porusza się metalowa kulka. Nie można pozwolić, aby w drodze do celu wpadła w jakiś otwór. Fizyka ruchu jest oddana niesamowicie realistycznie, a same plansze wyglądają bardzo dobrze. Dodatkowo dostępny jest efektowny widok 3D. Grze towarzyszą wibracje. Labyrinth Lite Edition zawiera dziesięć plansz o rosnącym poziomie trudności. Kolejne można tworzyć samemu, za pomocą kreatora dostępnego na stronie internetowej producenta. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Znakomicie oddany ruch kulki
  • Wciąga

Wady

  • Brak
Więcej

Bardzo dobry
8

Labyrinth Lite Edition to jedna z ciekawszych gier na telefony z systemem Android. Zadaniem gracza jest bezpiecznie przeprowadzić metalową kulę przez drewniany labirynt. Labyrinth znakomicie wykorzystuje akcelerometr. Ruchy urządzeniem symulują przesuwanie stołu, po którym porusza się metalowa kulka. Nie można pozwolić, aby w drodze do celu wpadła w jakiś otwór. Fizyka ruchu jest oddana niesamowicie realistycznie, a same plansze wyglądają bardzo dobrze. Dodatkowo dostępny jest efektowny widok 3D. Grze towarzyszą wibracje. Labyrinth Lite Edition zawiera dziesięć plansz o rosnącym poziomie trudności. Kolejne można tworzyć samemu, za pomocą kreatora dostępnego na stronie internetowej producenta.

Labyrinth to gra bardzo dobrze wykorzystująca możliwości urządzeń z systemem Android. Nie spodziewaliśmy się, że toczenie metalowej kuleczki możne być takie wciągające.

Labyrinth

Download

Labyrinth Lite Edition 1.4.4

Opinie użytkowników o Labyrinth

  • jaciej

    według jaciej

    "Labyrinth"

    Prosta i znakomicie dopracowana gierka, zwłaszcza realistyczne wibracje kulki uderzającej o ścianki labiryntu. Jedyny...   Więcej.